Duomenų Saugumo Užtikrinimas

Kodėl pasirinkti mus?

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, biudžeto, duomenų svarbos ir kitų faktorių padėsime užtikrinti, kad įvykus incidentui išsaugotumėte svarbius duomenis, o Jūsų sistemos grįžtų prie darbo kiek įmanoma greičiau.

  • Patirtis
  • Rizikų įvertinimas
  • Optimalios sąnaudos

Kodėl reikia rūpintis duomenų saugumu?

Žmogiška klaida, įrangos gedimas, stichinė nelaimė ar nusikalstama veikla gali tapti priežastimi, dėl kurios prarandami duomenys. Siekiant išvengti brangaus duomenų praradimo reikia turėti atsargines duomenų kopijas. Tinkamai pasirinktas atsarginių kopijų kūrimo ir saugojimo sprendimas padės sutaupyti, o tinkamai paruoštas duomenų atkūrimo planas padės užtikrinti, kad įvykus incidentui duomenys būtų atkurti greitai.

  • Duomenų praradimas gali reikšti didelius nuostolius
  • Greitesnis atstatymas įvykus incidentui
Duomenų Saugumo Užtikrinimas

Atlikti Darbai

Mes didžiuojamės savo atliktais darbais ir siūlome Jums susipažinti su kai kuriais mūsų atliktais darbais ir įdiegtais sprendimais, kurie padeda klientams pritraukti naujų klientų, sumažinti savo išlaidas ir padidinti darbo efektyvumą.

Naudinga žinoti

Mūsų tinklaraštyje galite rasti naujienas apie mūsų paslaugas, geriausius pasiūlymus ir kitą informaciją, kuri gali padėti kuriantiems savo svetainę ar prižiūrintiems jau turimą svetainę ar internetinę parduotuvę.

Norite sumažinti kaštus padidinant darbuotojų darbo efektyvumą?

Leiskite mums padėti Jums