Paslaugos

You are here:
Svetainių kūrimas

Įvairaus sudėtingumo svetainių kūrimo paslaugos. Siūlome platų pasirinkimą paslaugų, kurios padės turėti kokybišką svetainę nepriklausomai nuo Jūsų biudžeto dydžio. Mūsų sukurtos svetainės veikia greitai, ir prisitaiko prie visų dydžių ekranų.

El. parduotuvių kūrimas

Kuriame ir atnaujiname įvairaus dydžio ir sudėtingumo el. parduotuves. Mūsų sukurtos el. parduotuvės yra patogios vartotojui, modernaus dizaino, ir puikiai atrodys visuose įrenginiuose, nepriklausomai, nuo jų ekrano dydžio

Svetainių priežiūra

Sukurti svetainę, el. parduotuvę, ar kitą projektą nepakanka. Norint užtikrinti vartotojų duomenų saugumą ir sklandų projekto veikimą jam reikalinga priežiūra – atsarginių kopijų kūrimas, atnaujinimų diegimas ir kiti darbai.

Programinės įrangos kūrimas

Turite naujos aplikacijos ar elektroninio įrenginio idėją? O gal norite padidinti darbo efektyvumą automatizuojant Jūsų veiklos procesus? Mes pasiruošę paversti Jūsų idėjas realybe.

Svetainių dizainas

Teikiame įvairias dizaino paslaugas. Mes padėsime sukurti ar atnaujinti Jūsų verslo įvaizdį ir pritraukti daugiau klientų išsiskiriant iš konkurentų dizainu, kuris atspindės Jūsų įmonės veiklą.

SEO paslaugos

Reklamos internete paslaugos

Mūsų specialistai pasiruošę padėti Jums pasirinkti Jūsų veiklai ir konkrečiai situacijai tinkamiausią reklamos internete būdą ar būdų kombinaciją. Tinkamai pasirinkta reklamos strategija padės efektyviau išnaudoti reklamos biudžetą