internetinių parduotuvių kūrimas

Kodėl pasirinkti mus?

Sukursime individualaus dizaino elektroninę parduotuvę, padėsime išsirinkti Jūsų verslo poreikius labiausiai atitinkančias mokėjimų surinkimo platformas. Esant poreikiui integruosime Jūsų internetinę parduotuvę su Jūsų apskaitos sistema, sukursime mechanizmą importuoti prekes iš Jūsų tiekėjo sistemos.

  • Modernus dizainas, kuris atrodys nepriekaištingai visuose įrenginiuose
  • Jūsų pasirinktų mokėjimų platformų integracija
  • Jūsų pasirinktų siuntų tarnybų integracija
  • Integracija su Jūsų apskaitos sistema

Kodėl verslui reikalinga el. parduotuvė?

Internetinė parduotuvė, skirtingai nei fizinė parduotuvė, nėra geografiškai apribota ties viena šalimi, miestu ar prekybos centru. Jūsų klientai gauna galimybę atrasti Jūsų parduotuvę ir parduodamas prekes būdami bet kurioje vietoje, kur gali naudotis kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu, o internetinės parduotuvės išlaikymas yra pigesnis nei fizinės parduotuvės.

  • Mažesnės veiklos sąnaudos nei fizinės parduotuvės
  • Galimybė pasiekti daugiau klientų nei fizinė parduotuvė
  • Patogesnis ir greitesnis apsipirkimas klientui
internetinės parduotuvės

Atlikti Darbai

Mes didžiuojamės savo atliktais darbais ir siūlome Jums susipažinti su kai kuriais mūsų atliktais darbais ir įdiegtais sprendimais, kurie padeda klientams pritraukti naujų klientų, sumažinti savo išlaidas ir padidinti darbo efektyvumą.

Naudinga žinoti

Mūsų tinklaraštyje galite rasti atsakymus į dažniausiai žmonėms iškylančius klausimus apie internetinių parduotuvių kūrimą, priežiūrą ir pamokas, kaip išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas.

Planuojate kurti ar atnaujinti internetinę parduotuvę?

Patikėkite savo internetinės parduotuvės kūrimą profesionalams.