Svetainių Priežiūra

Kodėl pasirinkti mus?

Palikite svetainių techninę priežiūrą mums. Mes padėsime sumažinti kibernetinių nusikaltimų prieš Jūsų svetainę ar internetinę parduotuvę riziką laiku atnaujindami Jūsų svetainės turinio valdymo sistemą ir papildinius. Kiekvienas atnaujinimas patikrinamas testinėje aplinkoje ir patikrinus, ar neatsirado nesuderinamumų atnaujiname jūsų svetainę laiku, kai turite mažiausiai lankytojų.

  • Garantuojame Jūsų duomenų saugumą vykdant atnaujinimą
  • Fiksuotos mėnesinės išlaidos
  • Netrukdomas svetainės darbas

Kodėl svetainei reikalinga priežiūra?

Vis daugėjant kibernetinių atakų laiku svetainės, kuriuose neatnaujinama turinio valdymo sistema ir/arba papildinių tampa lengvu taikiniu. Tokias svetaines galima išnaudoti duomenų vagystei, reklamų rodymui Jūsų klientams. Jos taip pat gali būti lengvesnis taikinys DDoS tipo atakoms.

  • Mažesnė rizika svetainės darbo sutrikimams dėl DDoS atakų
  • Mažesnė rizika prarasti klientų duomenis
  • Mažesnė rizika, kad Jūsų svetainė bus užkrėsta virusu
Svetainių Priežiūra

Atlikti Darbai

Mes didžiuojamės savo atliktais darbais ir siūlome Jums susipažinti su kai kuriais mūsų atliktais darbais ir įdiegtais sprendimais, kurie padeda klientams pritraukti naujų klientų, sumažinti savo išlaidas ir padidinti darbo efektyvumą.

Naudinga žinoti

Mūsų tinklaraštyje galite rasti atsakymus į dažniausiai žmonėms iškylančius klausimus apie svetainių priežiūrą ir pamokas, kaip išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas.

Ieškote kam patikėti internetinės svetainės priežiūrą

Patikėkite savo internetinės svetainės priežiūrą profesionalams